02 Чер 2023, 17:00
Асортиментна кімната, вул. Січових Стрільців 15, м. Івано-Франківськ
Воркшоп Лариси Венедіктової «Як отямитися від “драматичного запаморочення”?»
Воркшоп у рамках Стипендії імені Антонена Арто
Воркшоп Лариси Венедіктової «Як отямитися від “драматичного запаморочення”?»
Асортиментна кімната та Стипендія імені Антонена Арто запрошують перформерів і перформерок, міждисциплінарних художниць та художників, акторів та акторок, режисерів і режисерок, хореографів та хореографок, а також всіх, зацікавлених в перформативних практиках, взяти участь у триденному воркшопі Лариси Венедіктової «Як отямитися від “драматичного запаморочення”?» в Івано-Франківську.
Дедлайн реєстрації на воркшоп: 31 травня
Чи може театр існувати без драматургії? Що таке «присутність», яка стала головним поняттям у сучасному театрі? Як можна працювати з композицією, спираючись на принципи? Чи може експресивність бути цікавішою за переживальність? Чи ти особисто достатньо серйозний, щоб бути дурнем? Що якщо кожна клітина твого тіла могла б скеровуватися одночасно в одному напрямку?
Випробуємо ці питання на практиці протягом трьох днів роботи.
Розклад:
2 червня, п’ятниця 17:00 – 20:00
3 червня, субота 13:00 – 18:00
4 червня, неділя 13:00 – 18:00
Це — перший майстер-клас Лариси Венедіктової в Івано-Франківську, а також перша подія Стипендії Арто в місті.
Лариса Венедіктова — перформерка, хореографка, дослідниця. З 2000 кураторка в TanzLaboratorium performance group. Викладає у Муніципальній Академії естрадного та циркового мистецтв (Київ).
Стипендія імені Антонена Арто заснована фондом proto produkciia та лабораторією сучасної опери Opera aperta. Орієнтована на пошук нових прогресивних театральних форм. Підтримує камерні експериментальні роботи, які можуть стати основою для майбутніх більших проєктів. Не розглядає проєкти, що базуються на принципах та традиціях розмовного театру.
Асортиментна кімната — це модель підтримуючих форматів сучасного мистецтва на «периферії». Досліджує місцевий «асортимент» в Івано-Франківську та його околицях на рівні «продуктів» і на рівні сенсів, експериментує з рішеннями для безкомпромісної децентралізації. Важливою частиною роботи Асортиментної є розвиток міждисциплінарних практик у місцевому художньому процесі — зокрема, Асортиментна організовувала перформативну резиденцію «Тіло на землі» (3 – 17 серпня 2021) та «Перформативний воркшоп з низькосортної магії» (14 – 15 вересня 2021) в кооперації з групою «Абстрактний палець» зі Львова.
Умови участі:
— Присутність на трьох зустрічах
— Зареєструватись на участь у воркшопі можна до 31 травня за посиланням. Оплатити організаційний внесок у розмірі 500 грн за посиланням.
— Якщо у вас немає можливості сплатити цей внесок, але участь у програмі є дуже важливою для вашого професійного розвитку, напишіть про це у формі заявки.
— Максимальна кількість місць: 12