03 Чер 2023, 14:00
Міська читальня на Prompryladi, вул. Української Перемоги, 23, м. Івано-Франківськ
Міська читальня на Prompryladi, вул. Української Перемоги, 23, м. Івано-Франківськ
Воркшоп Романа Малиновського «Література по той бік екрану»
Про важливість кінематографу у створенні літератури
![Воркшоп Романа Малиновського «Література по той бік екрану»](https://postimpreza.org/wp-content/uploads/2023/05/349936740_119595691120344_8309670391143984562_n.jpg)
Ми поговоримо про кінематограф як форму і навчальну базу для письменництва. Про те, чому надивленість і начитаність – найкраща школа, а також про те, як змінювати настрій і жанр оповіді, щоби писати на ґрунті побаченого.
Історії Романа Малиновського про фільми «Французької нової хвилі» та роки «Ренесансу Голлівуду» для когось стануть ключами у спробі написати власну історію.
Вхід на воркшоп вільний, та просимо про коротку реєстрацію.