14 Чер 2024, 17:00
Підземний Перехід Ваґабундо, вул. Пилипа Орлика, 7
Фотовиставка «Місце Сили»
Виставка Юлії Гомеляк та Дмитра Петрини
Фотовиставка «Місце Сили»

Що для кожного з нас є власний прихисток, оселя, поняття “дому”? Напевно всі ми дамо різні відповіді, проте вони будуть подібними точно в одному – це місце відновлення ментальних, духовних та фізичних сил – Місце Сили.
Цей проект ми розпочали ще в доковідні часи і його ціллю було показати як люди різних професій, заняття та хобі відпочивають вдома. Знайти якісь схожі та відмінні риси, зробити акцент на деталі, в яких, як відомо, ховається демон (закреслено) відображається людське єство і пристрасті.
В час ковіду для багатьох наша оселя стала місцем умовного і нескінченно довгого ув’язнення і ми, здавалося, хотіли найбільше вирватися з нього. Вирватися, щоб попасти в нове пекло під назвою війна.
Наш регіон і місто не сильно потерпіли від фізичного ураження, проте як і вся Україна ми кровимо, плачемо і …продовжуємо жити далі. Франківськ став прихистком для багатьох людей з інших куточків країни, містом вічного дитинства і юності для тих хто виїхав.Він залишається фізичною та ментальною фортецею для багатьох з нас. Ми всі різні у своїх вподобаннях, професіях, радостях та тривогах, проте життєво прив’язані до місць, де можемо радіти і поплакати, забутися у повсякденному побуті і жити далі.
А що далі?
Далі Буде!