17 Бер 2024, 15:00
Івано-Франківська обласна організація Національної спілки художників України, вул. Незалежності, 53
Івано-Франківська обласна організація Національної спілки художників України, вул. Незалежності, 53
Виставка Ярослави Ткачук та Соломії Ковтун «Простір»
Виставка живопису і текстилю
![Виставка Ярослави Ткачук та Соломії Ковтун «Простір»](https://postimpreza.org/wp-content/uploads/2024/03/0b0d1f10-8068-4b53-b8fd-d14cfeef22a2-e1710342006879.jpeg)
У виставковій залі Івано-Франківської обласної організації Національної спілки художників України відбудеться відкриття виставки львівських художниць Ярослави Ткачук та Соломії Ковтун «Простір».
Умовно-пластичні природні мотиви та архітектурні пейзажі – герої полотен авторок. Соломія Ковтун поєднала професії медика та художника (має дві професійні освіти), зазначає, що живопис для неї є продуктивним відпочинком. Ярослава Ткачук, відома львівська художниця, роботи якої знаходяться у приватних колекціях та музейних збірках любить “бавитися фактурами і матеріальністю”. Виставка діятиме до 31 березня 2024 року.