12 Січ 2024, 12:00
Косівський музей народного мистецтва та побуту Гуцульщини, вул. Незалежності, 55, м. Косів
Виставка Вижницького фахового коледжу мистецтв та дизайну імені В. Шкрібляка
Відкриття виставки
Виставка Вижницького фахового коледжу мистецтв та дизайну імені В. Шкрібляка
Запрошуємо на презентацію виставки “Велична і свята, моя ти Україно” та зустріч з адміністрацією Вижницького фахового коледжу прикладного мистецтва та дизайну імені В. Шкрібляка. Експонуватимуться творчі роботи студентів закладу: художній текстиль, вишивка, моделювання одягу, живопис, художні вироби з дерева та ювелірне мистецтво.
Літопис історії коледжу розпочинається в далекому 1905 році, коли у Вижниці було започатковано середню фахову школу під назвою «Крайовий научний заклад різьбярства, токарства та металевої орнаментики». Пройшовши складний шлях становлення, зазнавши перейменувань і своєрідних переорієнтацій навчального процесу, сьогодні коледж є одним з кращих серед мистецьких навчальних України.
Тут навчаються близько трьохсот студентів, за двома спеціальностями (Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація; Дизайн) та спеціалізаціями: художня обробка дерева, художня обробка металу,
художнє ковальство, художнє ткацтво, художня вишивка, моделювання та конструювання одягу, дизайн середовища, дизайн одягу, графічний дизайн, живопис та графіка, образотворче та декоративне мистецтво.
Кожна виставка робіт студентів Вижницького фахового коледжу мистецтв та дизайну стає визначною подією у культурно-мистецькому житті краю, викликає захоплення, демонструє творчий пошук, спонукає до роздумів.