21 Кві 2023, 19:00
Бар Блуд, вул. Незалежності, 25, м. Івано-Франківськ
Зарисовка. Charity Reggae Tour
Благодійний концерт
Зарисовка. Charity Reggae Tour

Зарисовка – гурт, який відновив свою творчу діяльність з початком повномасштабної війни, у квітні 2023 року вирушає у благодійний тур Україною. Попереду концерти у Києві, Івано-Франківську, Коломиї, Ужгороді, Львові і Тернополі. Усі зароблені в рамках туру кошти буде передано харківському волонтерському штабу «Культурний ШОК» для купівлі дрона Mavic 3 на Бахмутський напрямок. 

 

Зарисовка була створена у 2007 році в Донецьку і відразу гучно заявила про себе піснями «Барселона», «Растафарай», «Вітер», «Yagga-Yagga» та інші. Відігравши за дев’ять років понад 300 концертів у різних країнах, у 2016 році Зарисовка взяла творчу відпустку, яка тривала майже шість років, щоб повернутися на сцену з новими музичними ідеями. Наразі гурт живе, волонтерить та веде активну творчу діяльність у незламному Харкові. 

 

Сьогоднішній репертуар Зарисовки повністю складається з україномовних пісень (її російські хіти перекладені солов’їною мовою). Крім того, гурт виконує ряд каверів на Боба Марлі, Скрябіна, Тараса Петриненка і Володимира Івасюка.

 

Пісні Зарисовки відрізняються добротою і позитивною енергетикою, її тексти наповнені глибиною, а чудакуватість на сцені регулярно поступається місцем серйозним образам, які вражають до глибини душі. Зарисовку можна слухати скільки завгодно, але ніщо не замінить її живого виступу, який нагадує маленьке, але надзвичайно насичене життя.

 

Зарисовка:

Артем Войцеховський – вокал

Паша Куштим – кахон

Вхід: 200 грн.