23 Лют 2024, 18:00
Івано-Франківська філармонія ім. Іри Маланюк, Івано-Франківськ, вул. Леся Курбаса, 3
Життя на землі або я люблю тебе, Ґітель
Вистава "Нового театру"
Життя на землі або я люблю тебе, Ґітель
Кажуть, що в епоху смартфонів так вже не кохають. Так кохали колись, за тих часів, коли «Бітлз» грали в гамбурзьких забігайлівках, а Елвіс не був королем естради… Як це було ви дізнаєтеся, подивившись виставу Нового театру «Життя на землі, або я люблю тебе, Ґітель» від режисера Тараса Бенюка за п’єсою Вільяма Ґібсона «Двоє на гойдалці».
…Вони зустрічаються уперше як двоє невдах, що тягнуть за собою важкі чемодани свого минулого – Ґітель і Джеррі. Вона танцює, а він блукає мостами. Вона щиро намагається грати з стихіями Хаосу, а він, як юрист, намагається заробляти на службі Порядку. Зустрічаючи кохання, вони думають, що зустрічають своє минуле. Вони не вірять у майбутнє і не вміють схопити за хвіст теперішнє. Але все-все змінюється до невпізнання, а стихії виявляються милосерднішими за правила.
Ця історія вже 70 років не залишає глядачів байдужими. В ній світ ділиться лише на двох і це вже сім десятиліть змушує сміятись і плакати. А ще дивуватися, що неможливе є можливим під байдужими зорями холодного небосхилу.
Театр надає можливість вимушеним переселенцям безкоштовно відвідати наші вистави за попереднім записом за номером: 068 216 79 35 (кількість місць обмежена).
Квитки в касі філармонії або за посиланням.