11 Січ 2024, 18:00
Книгарня «Є», вул. Незалежності, 31, 3 поверх, м. Івано-Франківськ
Зустріч з Катериною Міхаліциною
Розмова про поетичну збірку «Розламані люди»
Зустріч з Катериною Міхаліциною
Вірші зі збірки «Розламані люди» написані Катериною Міхаліциною ще до початку повномасштабного вторгнення, але війна там присутня — мовчанням, страхом, недопрожитим життям. Ці тексти розповідають важливі історії людей, місць та подій, які мають бути почутими.
Запрошуємо вас на важливу розмову про долі «розламаних людей» з Катериною Міхаліциною та Любов’ю Загоровською.
Вірші із цієї збірки написані до початку повномасштабного вторгнення, але війна там присутня — мовчанням, страхом, недопрожитим життям. Інша, з іншими досвідами переселення і втрат, про які не моглося говорити, які хотілося стерти з пам’яті, але вони нікуди не зникали, добували зі своїми носійками до самої старості. І вже вона розмикала їм вуста, гнала розповісти себе, незґрабно, хаотично, бодай для когось.
Ці тексти — намагання почути. Зафіксувати окремі слова та історії людей, місць, подій. Доповнені ілюстраціями авторки, де реальне переплетене з можливим, вони творять хистку атмосферу знайомого світу-який-зникає разом із літніми жінками, бабами, відунками кожного покоління.
Катерина Міхаліцина — поетка, авторка понад 20 книжок для дітей, перекладачка, редакторка, культурна менеджерка, ілюстраторка, членкиня Українського ПЕН.
Любов Загоровська — журналістка, письменниця.