16 Січ 2023, 18:00
Підземний Перехід Ваґабундо, вул. Пилипа Орлика, 7, м. Івано-Франківськ
ТИСК. Досвід
Аудіо-візуальний перформанс від учасників української електронної формації Тиск, VJ group CUBE та спільноти Some People.
ТИСК. Досвід
Світова історія знає безліч прикладів, коли війна ставала не лише точкою знищення та дестрою, але й поінтом, в якому на уламках старих конструкцій шукаються нові змісти. Наша боротьба не лише за фізичні території: цей воєнний конфлікт ще й за свою самобутню культуру, яка будуватиметься не десь в майбутньому, а повинна створюватись прямо зараз, підтримуючи увагу суспільства на боротьбі і даючи вивільнити моральні зажатості та важкі думки людей. Для таких цілей потрібні нові мистецькі форми, і аудіо-візуальний перформанс «Тиск. Досвід», одна з них.
З точки зору психоакустики – морально-емоційний стан людини залежить від звукових хвиль, і ними ж можна його корегувати. Якщо до звуків та музики додати ще візуальний супровід, то можна отримати не просто перфоманс, але й сеанс терапії за допомогою арту. Наша головна ціль показати, що мистецтво – це не щось абстрактне й другорядне, це не менш важливий компонент підтримання духу боротьби і оптимістичного настрою в соціумі.
«Тиск. Досвід» – це не просто концерт або вистава, це дійсно досвід, який людина переживе та запам’ятає. І який, як ми сподіваємось, зробить цей тривожний час трохи легшим та спокійнішим.
Перформанси у Харкові, Дніпрі, Запоріжжі, Києві та Одесі пройдуть у грудні, в Івано-Франківську, Ужгороді та Львові у січні. Європейське турне заплановано на лютий, заявлені міста: Варшава, Берлін, Париж та Лондон. Потрапити на подію можно безкоштовно заповнивши анкету. Кількість місць обмежена. У Івано-Франківську перформанс відбуватиметься 16 та 17 січня.
Автор ідеї/музика – Алекс Первухін.
Візуал: Сергій Глов (CUBE).
Кількість місць обмежена. Реєстрація за лінком.

Вхід вільний