06 Кві 2024, 15:00
Асортиментна кімната, вул. Січових Стрільців, 15, м. Івано-Франківськ
СКАСОВАНО.Воркшоп (з відеоарту) «Спостереження за тими, хто знімає»
Воркшоп Романа Хімея та Яреми Малащука в межах у межах Франківської школи сучасного мистецтва фра фра фра
СКАСОВАНО.Воркшоп (з відеоарту) «Спостереження за тими, хто знімає»
У межах Франківської школи сучасного мистецтва фра фра фра Роман Хімей та Ярема Малащук проведуть воркшоп (з відеоарту) «Спостереження за тими, хто знімає». Подія відкрита для групи учениць та учнів Школи і 5 «зовнішніх» учасниць і учасників.
6 та 7 квітня в Асортиментній кімнаті говоритимемо про теоретичні та практичні аспекти (відеоарту). Зокрема Роман Хімей та Ярема Малащук розкажуть про:
– нелінійну історію рухомого зображення та референтність у практиці митців;
– візуальні рішення, filmique, та способи експонування рухомого зображення; чому музей, а не кінотеатр, і навпаки; чому гратися в режисера небезпечно;
– власну практику та досвід (задум, розробка, виробництво).
Роман та Ярема — режисери, відеохудожники родом з Коломиї. З 2010 живуть і працюють у Києві та є авторами документального фільму «Зарваниця», «Присвячується молоді всього світу ІІ» про рейв «Схема», «Державна установа» та ін. Також митці є учасниками мистецької групи «Прикарпатський театр» та співкурували франківську програму Київської бієнале.
Воркшоп відбудеться наживо в Івано-Франківську. Онлайн-трансляції чи запису не передбачено. Місце зустрічі: Асортиментна кімната, 11:00
Зареєструватись на участь можна до 5 квітня за посиланням.
___
Школа створена Асортиментною кімнатою і реалізується в межах проєкту What’s next? у партнерстві організацій з п’яти країн: Fundația Gabriela Tudor (Румунія), MitOst (Німеччина), Musiktheatertage Wien (Австрія), proto produkciia (Україна), Wrocławski Instytut Kultury (Польща) та zusa (Німеччина). За підтримки Європейського Союзу.

Благодійний внесок за участь: 600 грн.