Підтримати post impreza
Франківську «Молочку» ремонтують
Софія Сіренко 6 Червня, 2024

Арешт з будівлі зняв міський суд

Софія Сіренко 6 Червня, 2024
Франківську «Молочку» ремонтують

В Івано-Франківську ремонтують будівлю, де колись розташовувалась «Молочка». Свого часу заклад був популярним серед містян.

Кафе «Молочне» звели у 1984 році на вулиці Шашкевича (у радянський час – Комарова). Архітектором був Ярослав Дяків. Інтер’єр оздобили у гуцульському стилі. До пам’яток архітектури будівля не належить. 

Заклад закрився наприкінці 1990-х. За власність над ним судилися Костянтин Бородайко та Юлія Гринда. Арешт міський суд скасував 1 березня 2024 року. Суд врахував, що «кримінальне провадження тривалий час перебувало на розгляді», та арешт позбавив законної можливості користуватися майном. 

Зараз власником будівлі є місцевий забудовник Костянтин Бородайко. У коментарі Репортеру він розповів, що її реставрують. Що там буде, він не поки що розголошує.

У 2015 році у будівлі «Молочки» уже проводилися ремонтні роботи. Тоді Бородайко готував пропозицію про співпрацю з McDonald’s. 

Костянтин Бородайко – забудовник, у минулому депутат облради. Фігурував у скандалі із забудовою ділянки біля міського озера. 

У 2001 році фірмі Бородайка міська рада віддала в оренду приміщення кафе «Казка» на Валах. Реставрації його так і не відбулося, оскільки забудовник віддав права оренди УГКЦ, яка зводить там церкву. 

У 2020 році суд виключив будівлю, власником якої був Бородайко, з реєстру пам’яток. Тоді будинок обвалився. За словами забудовника, через реконструкцію сусіднього будинку. 

Софія Сіренко 6 Червня, 2024

    Підписатись на post impreza

    Вас також може зацікавити
    Вас також може зацікавити