Підтримати post impreza
Ярема Малащук та Роман Хімей візуть часть у виставці у Берліні
Софія Сіренко 17 Травня, 2024

Вона створена з нагоди проведення Київської переніале

Софія Сіренко 17 Травня, 2024
Ярема Малащук та Роман Хімей візуть часть у виставці у Берліні

24 травня у виставковому просторі “Between Bridges” Берліна відбудеться відкриття виставки «Час в уламках» (“A Time in Pieces”), що створена з нагоди проведення Київської переніале, берлінської програми 5-ї Київської бієнале. Про це повідомляє пресслужба Київської бієнале. Серед учасників – франківські митці Ярема Малащук та Роман Хімей. 

У виставці також візьмуть участь Boji, Сергій Братков, Леся Васильченко, Вова Воротньов, Мінна Генріксон, Дана Кавеліна, Ніколай Карабінович, Ігор Окунєв і Дарія Чернишова. Куратори – Сергій Климко та Віктор Нойман.

Виставка «Час в уламках» досліджує «темпоральну екосистему, сформовану пережитим досвідом окупації, переміщення і травмою війни, та регламентоване сприйняття часу як інструмент політичної дії».

Виставку можна переглянути до 27 липня включно. Графік роботи виставкового простору: середа – субота, з 12:00 по 18:00.

Роман Хімей та Ярема Малащук — режисери, відеохудожники родом з Коломиї. З 2010 року живуть і працюють у Києві. Автори фільмів «Зарваниця», «Присвячується молоді всього світу ІІ», «Державна установа» та ін. Митці співкурували франківську програму Київської бієнале.

Київська переніале є продовженням пан’європейської Київської бієнале 2023 року. Вона триватиме до 9 червня.

 

Фото: Сергій Моргунов

Софія Сіренко 17 Травня, 2024

    Підписатись на post impreza

    Вас також може зацікавити
    Вас також може зацікавити