Підтримати post impreza
Detali анонсували перший реліз власного лейбла
Дарʼя Христинюк 4 Серпня, 2023

Платівка зі спадком Сергія Кузьмінського: коли можна послухати?

Дарʼя Христинюк 4 Серпня, 2023
Detali анонсували перший реліз власного лейбла

25 серпня франківська музична формація Detali видасть перший реліз власного лейбла. 

“Lost But Found” — це платівка у стилі еклектичного хаусу, прогресивного трансу і даунтемпо, яка містить записи з особистого архіву фронтмена гурту «Брати Гадюкіни» — Сергія «Кузі» Кузьмінського. Ці треки були зроблені ним у період життя за кордоном після тривалої паузи в музичній кар’єрі. За життя Кузя не встиг випустити записані треки, їх чули лише декілька людей у його музичній студії. Матеріалом з командою поділилася Анастасія, колишня дружина музиканта, яка протягом багатьох років зберігала його мистецьку спадщину. 

Роман Капій, учасник команди Detali, розповідає про вибір першого релізу:

«Рішення було швидше спонтанним та основною його причиною були раптово знайдені треки, які, на величезний подив, зазвучали так, ніби написані дуже нещодавно. Було розуміння, що цих треків не чув практично ніхто, окрім Кузі та його близьких друзів, а велика частина аудиторії, мабуть, і не здогадувалась про такий період в його музичному житті. Відчувалася потреба цим якнайшвидше поділитися і це зійшлось в часі з думками про старт лейблу».

Для Detali також було важливо зафіксувати реліз саме на фізичному носії — вінілі.

На питання, чи буде цікава платівка людям, які просто люблять «Братів Гадюкіних», Роман відповідає: «Швидше ні, ніж так. Це точно щось абсолютно несподіване для людей, які просто люблять Гадюкіних. Але для загального розвитку радимо послухати сніппети, раптом зайде». 

Вартість платівки — 14,5 євро. Замовити її можна напряму в Detali або на сайті.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений DETALI (@detali.we.are)

 

Головне фото: Лілія Кувалдіна

Дарʼя Христинюк 4 Серпня, 2023

    Підписатись на post impreza

    Вас також може зацікавити
    Вас також може зацікавити