Підтримати post impreza
У Франківську запускають новий лейбл електронної музики
Олеся Саєнко 21 Червня, 2023

Формація Garden Xub заявила про запуск власного лейбла

Олеся Саєнко 21 Червня, 2023
У Франківську запускають новий лейбл електронної музики

Garden Xub планують почати видавати електронну музику різних напрямків від продюсерів з Івано-Франківська та області (або від тих, хто зараз тут мешкає) та просувати їхні роботи на платформах.

Перший реліз — це альбом від Івана Тюрменка. Зараз доступні для прослуховування два сингли.

Іван працює саунддизайнером в індіґеймдев-команді Marevo Collective, а також ґеймдизайнером та саунддизайнером в Podoba Interactive. Як саунддизайнер Іван сфокусований навколо dark ambient, а як саундпродюсер — надає перевагу  dark/leftfield techno. Саме в останньому ключі написаний його альбом Sublimator Demo Disk, про який сам Іван розповідає так:

«Поєднуючи два етапи, Sublimator зібрав у собі враження від студентського життя в Києві та дорослого — в Івано-Франківську. Перший етап — київський до повномасштабної війни. На цей час припали магістратура, робота в індіґеймдев-команді, кухонні посиденьки з друзями, рейви та нічні прогулянки. Досвід створення саунддизайну для відеоігор в жанрі горор гармонійно переплівся з враженнями від постіндустріальної та ковідної столиці.

Буквально за місяць до повномасштабного вторгнення Росії в Україну я переїхав в Івано-Франківськ. Маленьке місто на Заході країни манило своїм колоритом та близькістю до Карпат. І це — надихало. Потім почалася війна. Налаштувавшись на новий лад, згодом створив ще декілька треків.

Альбом має 19 демотреків, які ніколи не будуть дописані: закінчити їх означає порушити первозданність вражень. Кожен трек альбому — сублімована енергія, яка була отримана в конкретний момент мого життя. Адже найкращий варіант сублімації енергії, особливо агресивної, — це творчість».

Премʼєра альбому запланована на 10 липня. У медіатеці post impreza можна прослухати один з треків з альбому, що публікується вперше. 

Олеся Саєнко 21 Червня, 2023

    Підписатись на post impreza

    Вас також може зацікавити
    Вас також може зацікавити