Підтримати post impreza
post impreza запрошує на дослідницькі резиденції
post impreza запрошує на дослідницькі резиденції 12 Липня, 2022

Приймаємо заявки до 25 липня

post impreza запрошує на дослідницькі резиденції

Нерегулярне медіа та онлайн архів про мистецьке життя у Франківську та регіоні post impreza запрошує дослідниць та дослідників, культурних журналісток та журналістів, арткритикинь та критиків на міську дослідницьку резиденцію.

Дослідницька резиденція — це можливість попрацювати у Франківську над власними культурними дослідженнями та зануритись в локальний мистецький контекст. Резиденція може бути місцем, де ви допишете вже почату роботу, або ж знайдете ідеї для нових досліджень. Головне, аби тема дослідження стосувалась культурного та мистецького процесу Франківщини.

Пріоритет надаватиметься тим дослідницям та дослідникам, які опрацьовують ключові теми, визначені кураторською групою post impreza. До цих тем відносяться: міграція та зміни в локальному мистецькому процесі через війну, архівація та фонди, природа та антропоцен, жінки в історії мистецтва, забуті та мало досліджені ключові події та персоналії мистецької сцени. Все це — з фокусом на Франківськ та регіон.

Резиденція є індивідуальною та може тривати від 1 до 3 тижнів. Час резиденції обирається гнучко самим резидентом / самою резиденткою. 

З боку post impreza ми забезпечуємо:

 • відшкодування транспортних витрат 
 • організацію проживання та добових
 • місце роботи в офісі / бібліотеці post impreza та Асортиментної кімнати (включно з долученням до локальних подій цих команд)
 • сприяння в знайомстві з містом та його людьми
 • публікацію текстів* резидента / резидентки в post impreza (включно з перекладом на англійську)

 

З боку post impreza ми очікуємо:

 • професійної цікавості до франківського мистецького процесу
 • мінімально організованого робочого процесу, який дозволятиме нам вчасно організувати проживання, необхідні зустрічі в місті та робоче місце 
 • одного (за бажання авторки чи автора — більше) тексту (есе, огляду, розмови тощо), який ми опублікуємо на post impreza. Разом з тим, розуміючи різність дослідницьких ситуацій, це скоріше є побажанням, ніж умовою

Заявки на перше коло дослідницької резиденції приймаються до 25 липня за цим лінком. Якщо ви плануєте попрацювати у Франківську ще цього літа та осені, встигайте зголоситися. Оголошення другого кола дослідницьких резиденцій планується на зиму 2022-2023.

За можливість дослідницьких резиденцій дякуємо Іншій Освіті та проєкту «Сила тут» за підтримки Європейської комісії.

  Підписатись на post impreza

  Вас також може зацікавити
  Вас також може зацікавити