Підтримати post impreza
У Франківську відбудеться фестиваль пам’яті музиканта Андрія Чепіля
Софія Сіренко 25 Червня, 2024

«ЧЕfest» започаткували рідні й друзі воїна

Софія Сіренко 25 Червня, 2024
У Франківську відбудеться фестиваль пам’яті музиканта Андрія Чепіля

28 червня в Івано-Франківську на території колишнього палацу Потоцьких відбудеться «ЧЕfest» – фестиваль пам’яті музиканта групи «КораЛЛі», воїна Андрія Чепіля.

Фестиваль започаткували рідні та друзі музиканта. Тут виступлять гурти «КораЛЛі» та  «Кому Вниз». У програмі також аукціон та ярмарок. Вхід – донат. Початок о 18 год. 

Андрій Чепіль – музикант, пластун, громадський діяч з Івано-Франківська. Строкову службу проходив у військовому оркестрі почесної варти при президентському полку. Був учасником гуртів «Frisson Band», «Smerichka». У 2017 році приєднався до гурту «КораЛЛі», де грав на трембіті

«Я з перших нот зрозумів, що буде толк. І так справді було: декілька сотень спільних концертів в Україні й за кордоном, на яких незмінного запалу додавав своєю енергією Андрій, вміло вправляючись з трембітою і цим заряджаючи нас усіх на сцені», – писав фронтмен гурту «КораЛЛі» Мишко Адамчак. 

У березні 2022 року Андрія мобілізували до війська. Він брав участь у бойових діях біля Ізюма, та Куп’янська. Згодом приєднався до 47 окремої механізованої бригади «Маґура». Був головним сержантом взводу, командиром бойової машини, виконував обов’язки командира взводу.

Андрій загинув 28 червня поблизу села Роботине на Запорізькому напрямку з трьома побратимами під час виконання бойового завдання.

 

Головне фото: Андрій Чепіль

Софія Сіренко 25 Червня, 2024

    Підписатись на post impreza

    Вас також може зацікавити
    Вас також може зацікавити