Підтримати post impreza
У європейський прокат вийде фільм з Ірмою Вітовською
Софія Сіренко 1 Березня, 2024

Це вже друге українське кіно, прокатом якого займатиметься Warner Bros. Discovery

Софія Сіренко 1 Березня, 2024
У європейський прокат вийде фільм з Ірмою Вітовською

Компанія Warner Bros. Discovery придбала український психологічний трилер «Між нами» для показу в регіоні Центральної та Східної Європи.

«Між нами» — другий фільм, ліцензований для WBD в регіоні українською компанією Film.UA, після «Фелікс Австрії» (або «Віддана»), пише Deadline. Після підписання угоди його покажуть у Чехії, Словаччині, Угорщині, Польщі, Румунії, Молдові (румунською мовою), Албанії, Болгарії та «країнах біля Адріатичного моря» (у новині не вказаний перелік, але традиційно до цих країн зараховують згадану вже Албанію, Боснію і Герцеґовину, Хорватію, Італію, Чорногорію та Словенію). 

Трилер «Між нами» став дебютом для режисерки та сценаристки Соломії Томащук. Він вийшов в український прокат у листопаді 2023 року. Акторка з Івано-Франківська Ірма Вітовська зіграла в стрічці одну з головних ролей. Її героїня Аня зустрічає дівчину Сашу (Анастасія Пустовіт), яка пережила травматичні події. 

«Чоловік заважав їй, він її так вимучив, що зробив з неї монстра, якому тільки треба був хтось, хто відкриє його «ключиком». І відкрила дівчина, яка теж є об’єктом насильства. Тобто ми бачимо, що це дві недолюблені людини. У героїні Насті з мамою проблема, тому вона шукає маму в моїй героїні. Шукає любові», – розповідала в інтерв’ю УП. Життя Ірма Вітовська. 

Софія Сіренко 1 Березня, 2024

    Підписатись на post impreza

    Вас також може зацікавити
    Вас також може зацікавити