Підтримати post impreza
Які вистави театрів Івано-Франківська можна подивитись онлайн
Дарʼя Христинюк 17 Серпня, 2023

Стрімінгова платформа для театралів працює в Україні 

Дарʼя Христинюк 17 Серпня, 2023
Які вистави театрів Івано-Франківська можна подивитись онлайн

Dramox — чеська стрімінгова платформа, яка налічує понад 300 вистав з усього світу. В Україні сервіс запустився за тиждень до повномасштабного вторгнення й дотепер продовжує співпрацю з українськими театрами. Наразі це найбільша колекція українських театральних вистав онлайн: на платформі є понад 100 вистав від 50 театрів. Географія театрів охоплює майже всю країну. 

Серед представлених театрів є Івано-Франківський академічний обласний театр ляльок ім. Марійки Підгірянки з виставою «Котигорошко». В липні 2023 року для перегляду додали виставу «Фелікс Австрія» за однойменним романом Софії Андрухович від Франківського Драмтеатру. 

Також на платформі можна переглянути вистави від Opera Aperta, створені композиторами Романом Григорівим та Іллею Разумейко — інтердисциплінарну оперу, присвячену феномену мови «Opera Lingua» та археологічну оперу «Chornobyldorf. Archaeological opera».

Перший тиждень користування онлайн-театром — безкоштовний. Далі місячна підписка становить 149 гривень. 50% з вартості кожної підписки Dramox надсилає театрам та авторам вистав, чиї вистави підписник переглядав. Окрім цього сервіс підтримує освітні платформи й надає знижку 50% для шкіл та університетів. Велика кількість закордонних вистав супроводжуються українськими субтитрами.

Також будь-хто може задонатити улюбленому театру на платформі Dramox, 100% коштів отримає обраний театр/автори вистави.

Дарʼя Христинюк 17 Серпня, 2023

    Підписатись на post impreza

    Вас також може зацікавити
    Вас також може зацікавити