![Іван Бліндар та Марія Стопник зіграють у виставі у Великій Британії](https://postimpreza.org/wp-content/uploads/2024/04/435763001_798786895612495_6697341616383130177_n.jpeg)
Актори Іван Бліндар та Марія Стопник беруть участь у спільному проєкті Франківського драмтеатру та Йоркського міжнародного шекспірівського фестивалю (York International Shakespeare Festival) у Великій Британії. Про це повідомляє пресслужба Франківського драмтеатру.
Проєкт реалізовують, аби підтримати українських театралів і шекспірівський фестиваль, який відбудеться у Франківську. У постановці також беруть участь йоркські актори та студенти Йоркського університету Святого Іоанна. Покази відбудуться 20 квітня о 14:00 та 19:30 за місцевим часом. Вартість квитків – 15 фунтів.
Міжнародний шекспірівський фестиваль у Франківську пройде з 17 по 22 червня 2024 року. Його мета – «привернути увагу міжнародної спільноти до щоденної боротьби України за гідність та цінності вільної країни».
Головне фото: York International Shakespeare Festival