Підтримати post impreza
post impreza запрошує на дослідницьку резиденцію у Франківську
post impreza 7 Вересня, 2023

Заявки приймаються до 13 вересня включно

post impreza 7 Вересня, 2023
post impreza запрошує на дослідницьку резиденцію у Франківську

post impreza у межах програми Artists at Risk (AR) оголошує про відкриття реєстрації на резиденцію у Франківську для дослідниць та дослідників сучасного мистецтва, арткритикинь та арткритиків, культурних журналісток та журналістів. 

Програма надає перевагу тим, хто знаходиться в найбільшій небезпеці, зокрема, людям, які втратили житло або вимушені були покинути свої домівки через повномасштабну війну. Ініціатива націлена на підтримку та розвиток моделі децентралізованого способу розмови про мистецтво в Україні. 

Резиденція відбудеться починаючи з цієї осені в Івано-Франківську. Резидентки та резиденти зосередяться на дослідженні мистецького процесу Франківська та регіону і будуть залучені до роботи медіа. Також є можливість працювати з власними дослідженнями, які призначені для інших міст та просторів, тобто стосуються інших тем та не плануються презентуватися в post impreza.

Дослідницька резиденція post impreza запрошує працювати у форматі написання текстів, пошуку та зацифрування відео архівів (культурних подій, записів концертів, відеоарту, хронік культурного життя тощо) та пошуку і каталогізації записів місцевих музичних гуртів у межах дослідження локального музичного контексту. 

У розпорядженні резиденток і резидентів буде фізична бібліотека і архів post impreza, вони працюватимуть з редакцією та будуть частиною подій, пов’язаних з місцевою мистецькою спільною, зможуть познайомитися з представницями та представниками культурної сцени Франківська.

Можливий початок резиденції — 1 жовтня 2023 (себто починаючи з 1 жовтня резиденція готова приймати учасників та учасниць). 

Організатори покривають витрати на проїзд, забезпечують житлом в Івано-Франківську з комфортними умовами проживання (наявність кухні, WC, душу, гарячої води та Wi-Fi), надають стипендію і підтримку в координації коштів (якщо резидентки та резиденти не мають змоги отримати кошти на власний банківський рахунок), а також допомогу у вирішенні побутових або невідкладних питань на період резиденції, який триватиме 2 або 3 місяці, і буде затверджений після спілкування з кандидатками та кандидатами, зважаючи на її/його потреби. 

Заявки приймаються до 13 вересня включно за посиланням. Кількість місць обмежена, тому відбір кандидаток і кандидатів відбуватиметься на конкурсній основі.

Програма реалізується у партнерстві з Інша Освіта, Асортиментна кімната, Стипендія імені Антонена Арто, Хата-Майстерня у межах Artists at Risk (AR) за допомоги UNESCO Heritage Emergency Fund, UNESCO-Aschberg Programme for Artists and Cultural Professionals, Andy Warhol Foundation for the Visual Arts and Teiger Foundation.

post impreza 7 Вересня, 2023

    Підписатись на post impreza

    Вас також може зацікавити
    Вас також може зацікавити