Підтримати post impreza
Серія фото єврейського кладовища у Делятині стала найкращою у міжнародному конкурсі
Софія Сіренко 26 Березня, 2024

Автор світлин – військовий Тарас Золотавін

Софія Сіренко 26 Березня, 2024
Серія фото єврейського кладовища у Делятині стала найкращою у міжнародному конкурсі

У спецномінації «Єврейська спадщина» міжнародного фотоконкурсу «Вікі любить пам’ятки» (“Wiki Loves Monuments”) за 2023 рік найкращою серією фото стали три роботи військового Тараса Золотавіна. На його світлинах – кладовище у Делятині. 

Ця світлина, за словами журі Марли та Джея Осборнів, «ілюструє типову щільність поховань, які були на цих старих кладовищах, і унікальний стиль різьблення написів та символів»

У 2021 році Тарас Золотавін дебютував у фотоконкурсі та увійшов до десятки найбільш результативних конкурсантів.

У межах спецномінації «Єврейська спадщина» взяли участь понад 50 учасників та учасниць. Вони завантажили більше 800 фото. На світлинах – 119 пам’яток єврейської спадщини з 20 регіонів України. Журі визначили найкращими 12 робіт, де зображені об’єкти із семи областей: Хмельницької, Чернівецької, Івано-Франківської, Тернопільської, Черкаської, Рівненської та Київської. Фото поділені на три категорії: «Синагоги», «Кладовища», «Інше». 

«Вікі любить пам’ятки» (“Wiki Loves Monuments”)фотоконкурс, що має на меті зібрати світлини всіх пам’яток культурної спадщини світу і розмістити їх на сторінках “Wikipedia”. Конкурс проводять у близько 50 країнах світу регіональні відділення фонду «Вікімедіа». Обов’язкова умова для участі – власне авторство фотографій та завантаження їх впродовж конкурсного періоду.

 

Фото: Тарас Золотавін

Софія Сіренко 26 Березня, 2024

    Підписатись на post impreza

    Вас також може зацікавити
    Вас також може зацікавити