Підтримати post impreza
У Франції видали книгу письменника та військового Артема Чапая
Софія Сіренко 12 Лютого, 2024

Це — оригінальне видання саме для закордонної аудиторії

Софія Сіренко 12 Лютого, 2024
У Франції видали книгу письменника та військового Артема Чапая

Книгу письменника з Коломиї Артема Чапая “Les gens ordinaires ne portent pas de mitraillettes” («Звичайні люди не носять кулеметів») видали у французькому видавництві “Bayard”. Про це автор написав у фейсбуку. 

“Les gens ordinaires ne portent pas de mitraillettes” не виходила українською і написана спеціально для іноземців. Переклала з української на французьку Ірина Дмитришин. 

«Наступного дня після нападу Росії на його країну український письменник Артем Чапай вирішив піти в армію. Цей спонтанний вибір позначатиме наступні місяці, роки і навіть його життя. Ця історія, написана на фронті, розповідає про звичайну людину, якій ніколи б не довелося носити автомат, якби не була оголошена війна. Його залучення до опору похитне  політичні переконання й потрясе його сімейне та подружнє життя. Через гострий та інтимний текст автор розповідає про емоційне повсякденне життя солдата та ставить під сумнів те, як наш вибір формує нашу ідентичність у контексті збройного конфлікту, а також у кожну мить життя, коли доля змінюється», — повідомляють в анотації, пише Читомо.

Придбати книгу можна за посиланням, вартість — 17 євро.  

Артем Чапай — український письменник, перекладач, репортер, член українського PEN-клубу. Народився у Коломиї. З лютого 2022 року Артем Чапай служить у лавах ЗСУ. 

Автор книг «Авантюра» (2008), «Подорож із Мамайотою в пошуках України» (2011), «Червона зона» (2014), «Понаїхали» (2015), “The Ukraine” (2018). Остання стала нещодавно доступною у в перекладі англійською на Amazon. 

 

Головне фото: Артем Чапай

Софія Сіренко 12 Лютого, 2024

    Підписатись на post impreza

    Вас також може зацікавити
    Вас також може зацікавити