Підтримати post impreza
«У Пошуках Збалансованої Ідентичності»
post impreza 12 Липня, 2023

Франківська мисткиня Марʼяна Глинська представила новий перформанс

post impreza 12 Липня, 2023
«У Пошуках Збалансованої Ідентичності»

Наприкінці червня у Дюссельдорфі та Кельні франківська мисткиня Марʼяна Глинська представила свій новий перформативний проєкт «У Пошуках Збалансованої Ідентичності». Підготовка до виступу тривала три місяці.

Темою нової роботи мисткині стала ідентичність.

«Ідентичність — це складна конструкція, що формується з кількох важливих елементів. Коли ці елементи збалансовані, людина почувається спокійніше з собою. Різноманітні кризи впливають на сприйняття себе, і подолання цих криз важливе для збереження внутрішньої рівноваги. Раптовий спалах насильства та війна в Україні зачепили багатьох людей, спричинивши втрату цієї рівноваги та невизначеність попереду. Але після шоку повертається прагнення знайти збалансовану ідентичність. Ви просто повинні продовжувати. Ви просто повинні продовжувати. Ви просто повинні продовжувати», — йдеться в описі проєкту.

Про роботу над проєктом розповідає Марʼяна Глинська:

«Проєкт “У Пошуках Збалансованої Ідентичності” — міжнародний мультидисциплінарний експериментальний перформанс за участі творців з України, Румунії, Нідерландів, Македонії та Японії, більшість з яких проживають зараз в Німеччині. 

Цей перформанс — роздуми про життя однієї людини в колообігу подій, що відбуваються зовні та всередині. Це історія про злети та падіння, надію, каяття, страх, пошуки себе, втрату ілюзій, руху по колу та за його межами, в’язницю страхів та бажань. Музика супроводжує слова-роздуми; мелодійність змішується зі звуками предметів вжитку, відтворюючи какофонію повсякденного життя». 

Фото: Зоряна Козак

post impreza 12 Липня, 2023

    Підписатись на post impreza

    Вас також може зацікавити
    Вас також може зацікавити