Підтримати post impreza
Виставку фотоклубу «Колумб» відкриють у Дрездені
Софія Сіренко 12 Квітня, 2024

Це – друга така подія клубу в галереї “nEUROPA”

Софія Сіренко 12 Квітня, 2024
Виставку фотоклубу «Колумб» відкриють у Дрездені

Виставку «Ідентифікація» народного фотоклубу «Колумб» відкриють 12 квітня у Дрездені у галереї “nEUROPA”. Уже вдруге за десять років фотохудожники клубу презентують свої роботи в цій галереї.

Виставку ініціював франківський фотохудожник Дмитро Петрина. Серед учасників також Маріанна Глинська, Юлія Гомеляк, Ольга Кукуш, Олександр Плаксін, Яна Стефанишин, Денис Трофімов. 

«Ідентифікація» – фотопроєкт, який дає можливість дослідити свою індивідуальність та задуматися над важливістю та доцільністю свого існування, створює взаємозвʼязки між попереднім поколінням, сучасниками та нащадками. Люди на фотографіях, комбінація предметів, елементів – створюють матрицю сьогодення і її взаємодії з кожним з нас. Ця взаємодія розкриває індивідуальність кожного, вказує на місце на землі та змушує нас повернутися до витоків нашого життя, відчути єднання з природою», – пише Дмитро Петрина. 

Виставку можна переглянути до 21 червня включно. Графік роботи галереї: понеділок – п’ятниця, з 10:00 по 16:00.

Народний фотоклуб Колумб» заснували на початку 80-х років у Тисмениці Богдан Мохняк та Ростислав Кондрат. До клубу входять фотомитці Ярема Проців, Микола Калитчук, Тарас Яковин, Дмитро Петрина, Татяна Павлик та інші. post impreza писала про історію фотоклубу. 

 

Головне фото: Дмитро Петрина

Софія Сіренко 12 Квітня, 2024

    Підписатись на post impreza

    Вас також може зацікавити
    Вас також може зацікавити